Parametre a popis produktu

Len za 41.49 €  ✅  Set-top box Sencor SDB 5104TD čierny , dnes v akcii. Prečítajte si recenzie. Zákazníkom sa produkt  ❤ páči, má výhody ale aj chyby? Cena ✅ 41.49 € je v porovnaní s vysokou kvalitou produktu nízka. Skúsenosti, diskusiu a hodnotenia nájdete aj priamo pod produktom. Výborné ⭐ recenzie produkt Set-top box Sencor SDB 5104TD čierny poukazujú na jeho vysokú kvalitu. Iba dnes môžete za cenu iba 41.49 € získať hodnotný produkt. V kategórii Elektronika patrí medzi to nejlepšie, čo si môžete vybrať SDB 5104TD je set-top box novej generácie pripravený pre nadchádzajúce pozemné vysielanie DVB-T2 s kodekom H.265 (HEVC). Je vybavený dvojitým tunerom, vďaka ktorému môžete sledovať svoj obľúbený program a súčasne nahrávať reláciu z iného kanála. S HDMI a SCART konektorom sa pripojíte k akejkoľvek televízii, či už sa jedná o novší alebo starší model. Cez USB rozhranie si môžete púšťať filmy, hudbu alebo fotografie. Prechádzať a plánovať svoje obľúbené relácie môžete vo funkcii elektronického sprievodcu programov.Príjem signálu: 2x DVB-T2 HEVC / H.265 (1080p pri 60 FPS) / DVB-T - MPEG-2 / MPEG-4 (H.264)Vstupy a výstupy: vstup pre anténu s napájaním 5 V/50 mA (RF vstup/výstup) video výstup HDMI 1.3 (1080p) konektor SCART 2x USB port koaxiálny digitálny výstup zvuku RJ 45 sieťPodporované formáty USB: video: AVI, TS, TRP, MP4, MKV, MOV, MPG, VOB audio: MP3, FLAC obrázky: JPG, JPEG, BMPOstatné: USB - nahrávanie, funkcia Timeshift, prehrávanie multimédií 7-denný EPG (elektronický sprievodca programov) teletext zoznam televíznych a rádiových staníc zoznam obľúbených kanálov rodičovský zámok nastavenie pomeru strán časovanie relácií (až 8 záznamov), časovač automatického vypnutia podpora formátu 16: 9 i 4: 3 napájanie: 12 V = / 1 A napájací adaptér: 100-240 V ~ 50/60 Hz spotreba: max. 7 W spotreba v pohotovostnom režime: max. 1 W 

Viac informácií a fotografií k produktu

Home Decor Fotonástenka, 30 x 40 x 2 cm

Chcete mať doma originálne miesto na vaše fotografie? Kúpte si túto nástenku, ktorej súčasťou je povrázok a štipce. Stane sa skvelou dekoráciou, napríklad v obývacej izbe.

JCB alkalická batéria LR44 blister 2 ks,

Batérie LR44 sú alkalické batérie, ktoré sú vhodné pre zariadenia so strednými až vysokými požiadavkami na energiu. Poskytujú vysokú kvalitu a zaistí spoľahlivý výkon.

Hodnotenie:
(83.2%)