Parametre a popis produktu

Len za 3.49 €  ✅  LED sviečka potiahnutá voskom 7,6 x 10 cm, sivá, dnes v akcii. Prečítajte si recenzie. Zákazníkom sa produkt  ❤ páči, má výhody ale aj chyby? Cena ✅ 3.49 € je v porovnaní s vysokou kvalitou produktu nízka. Skúsenosti, diskusiu a hodnotenia nájdete aj priamo pod produktom. Výborné ⭐ recenzie produkt LED sviečka potiahnutá voskom 7,6 x 10 cm, sivá poukazujú na jeho vysokú kvalitu. Iba dnes môžete za cenu iba 3.49 € získať hodnotný produkt. V kategórii Sviečky, svietniky a aromalampy patrí medzi to nejlepšie, čo si môžete vybrať LED sviečka je krásnou dekoráciou nielen v zimnom období. Sviečka je vyrobená z plastu a potiahnutá voskom svetlosivej farby. Vďaka tomu verne imituje vzhľad skutočnej sviečky. Napájanie na 2 batérie typu AA, ktoré nie sú súčasťou balenia. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Keramický domček na čajovú sviečku, 8 cm

Kúpte si tento čarovný domček s červenou strechou, posiatou malými hviezdičkami. Bude vyzerať skvele na poličke i pracovnom stole.

Banquet Aróma lampa keramická Lavender

Elegantná aróma lampa s dekorom levandule je vyrobená z kvalitnej keramiky s povrchom z bielej lesklej glazúry. Arómalampu je možné umývať v umývačke riadu, ale pre zachovanie dokonalého vzhľadu...

Hodnotenie:
(86.4%)